Novinky z Facebooku

Přemýšlím o tom, kdy naposledy se dalo na běžkách dojet z Hrádku až pod Popovku.

Dnes dopoledne to byla nádhera, klid, ticho a hluboký sníh. Jasně, nebyl to běh v připravené stopě, navíc stále trochu sněží. Od lavičky dolů to docela jelo, pro můj běžkařský styl úplně ideální.

Krásnou zimní sobotu všem ❄️
... Více...Méně...

1 hour ago  ·  

Zobrazit na Facebooku

Dobrých zpráv není nikdy dost a tahle udělá radost nejen v Jablonci! 🙂Dobrá zpráva nejen pro Jablonečáky! Podhorská ulice v Jablonci nad Nisou bude znovu plně průjezdná od večerních hodin neděle 17. ledna. ... Více...Méně...

20 hours ago  ·  

Zobrazit na Facebooku

Z celkového počtu 2 340 vakcín, které máme od státu pro celý Liberecký kraj pro příští týden k dispozici, jich musíme převážnou většinu vyčlenit pro zdravotníky, klienty a zaměstnance ústavů sociální péče. Zbývajících zhruba 20 % (kolem 460 vakcín) můžeme nabídnout seniorům, kterým se dnes podařilo zaregistrovat do centrálního systému.

Dnes jsem proto požádal pana ministra Blatného, aby Ministerstvo zdravotnictví České republiky co nejrychleji přehodnotilo systém, jakým se vakcíny v současné době rozdělují do jednotlivých krajů. Nemocnice v našem kraji mezitím bojují se systémem a snaží se do něj zadat termíny na očkování. Termín se zatím v kraji zajistit nedá, až se situace změní, budeme o tom informovat.
... Více...Méně...

23 hours ago  ·  

Zobrazit na Facebooku

Tisková konference k očkovací strategii Libereckého kraje ... Více...Méně...

1 day ago  ·  

Zobrazit na Facebooku