Novinky z Facebooku

This message is only visible to admins.

Problem displaying Facebook posts. Backup cache in use.
Click to show error

Error: Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Type: OAuthException
Solution: See here for how to solve this error

Na dnešním Krizovém štábu Libereckého kraje jsme se také zabývali aktuálním stavem očkování proti COVID-19 v našem kraji. Od 20. září se bude možné hlásit na přeočkování třetí dávkou, které budou provádět jak praktičtí lékaři, tak i očkovací centra v našich páteřních nemocnicích a Léčebně respiračních nemocí ve Cvikově. Pokračuje také očkování na hůře dosažitelných místech našeho kraje, mobilní týmy tímto způsobem naočkují desítky osob denně. ... Více...Méně...

11 months ago  ·  

Zobrazit na Facebooku

Krizový štáb Libereckého kraje na svém dnešním zasedání konstatoval, že aktuální epidemiologická situace COVID-19 v našem kraji je relativně příznivá. Krajská hygienická stanice registruje nové počty případů v jednotkách denně. Obdobná je také situace v našich školách, kde byly po prvním kole testování v minulém týdnu zaznamenány 4 pozitivní případy na třech školách. Stejná situace je i na infekčním oddělení Krajské nemocnice Liberec, kde se v současné době starají celkem o 6 pacientů z celého kraje. ... Více...Méně...

11 months ago  ·  

Zobrazit na Facebooku

Staráme se o naše obce, města a kraj. Postaráme se také o naši zemi. ... Více...Méně...

11 months ago  ·  

Zobrazit na Facebooku

V sobotu se v českolipské bazilice Všech svatých uskutečnil narozeninový koncert Lípa Musica - Mezinárodní hudební festival. Jsem rád, že Liberecký kraj a festival už k sobě neodmyslitelně patří. Tento hudební svátek náš region výrazně zviditelňuje, za což patří dík celému týmu organizátorů v čele s ředitelem Martin Prokeš. Svojí usilovnou prací a originálním pojetím festivalové dramaturgie dokázali vybudovat této kulturní události výborné jméno. Těší mě proto, že ji kraj může významně podporovat.

Oficiální zahájení jubilejního 20. ročníku festivalu nás ale čeká až v sobotu 11. září v Divadlo F. X. Šaldy Liberec, tradičním Koncertem pro Liberecký kraj. Michaela Fukačová, jedna z nejvýznamnějších violoncellistek současnosti, za doprovodu Symfonický Orchestr Českého rozhlasu vzdá hold české hudbě a jejímu velikánovi Antonínu Dvořákovi, od jehož narození uplyne v těchto dnech 180 let. Zbývá posledních pár vstupenek – seženete je buď ve festivalové pokladně, v liberecké síti Evstupenka nebo online na www.lipamusica.cz.
... Více...Méně...

11 months ago  ·  

Zobrazit na Facebooku